WSPINACZKA – ROZWÓJ DUCHA I CIAŁA

23.03.2020 ,

Nazwa ROCK YOUR BODY nie jest wcale przypadkowa, odzwierciedla wizję prowadzonej przeze mnie działalności.

ROCK – SKAŁA

W tym słowie zawiera się wszystko co związane ze wspinaniem, baldy, wspinanie z liną, ale to przede wszystkim ruch. Przychodząc na zajęcia do ROCK YOUR BODY dowiadujesz się jak wygląda ruch we wspinaniu. Jak ważną rolę odgrywają nogi i pośladki, a nie ręce jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka. Wspinaczka wymaga dużej ilości techniki, która natomiast wymaga świadomości ciała. Od wspinania się na sztucznej ścianie blisko już do wspinania w naturze. Kontakt z naturą to kolejny ważny element w ROCK YOUR BODY.

YOUR – TWOJE

Przychodząc do ROCK YOUR BODY realizujemy Twoje cele, ale żeby je realizować potrzebujesz przeanalizować, zastanowić się nad swoją motywacją i podejściem do wspinania. Niektórzy wybierają ścieżkę rekreacyjną, ale są i tacy, którzy lubią rywalizację, cyfry i mają sportowe zacięcie. Każda droga jest dobra. Ważne, żeby była TWOJA. ROCK YOUR BODY pomoże Ci ją realizować.

BODY – CIAŁO

Czy masz świadomość, że Twoja psyche ma wpływ na Twoje ciało i odwrotnie? Dla ROCK YOUR BODY ważne jest podejście do Ciebie jako całości. Nie ma efektów jeśli skupimy się tylko na jednym elemencie. Oprócz treningów uzupełniających, mobilizujących, wzmacniających, uczących prawidłowych wzorców ruchowych oraz treningu wspinaczkowego idealnym dopełnieniem jest joga i medytacja, która pozwala zadbać o Twoją psyche.

Cała misja w 3 słowach: ROCK YOUR BODY!